קישוטים לתלייה על הקיר

קישוטים לתלייה על הקיר שעושים את ההבדל.

במותג הבוטיק YAELOMAMY מאמינים שקיר הבית מהווה מצע נהדר לעיצוב המרחב. לכן אנו מציעים מגוון עשיר ומקורי של קישוטים להלבשת קירות בעבודת יד, שעושים את כל ההבדל באווירה ומעניקים למרחב חזות נעימה, אישית וייחודית.

פריטים לתלייה מלאים בתשוקת יצירה.

כל פריט לתלייה שתמצאו באתר של YAELOMAMY עוצב בידי יעל עופר עזריאל, ונולד מתוך תשוקה ליצירה, עיצוב וסטייל. הקישוטים של יעל מבוססים על חשיבה יצירתית הרואה חומרים, צורות ומוצרים באופן מקורי, אחר ומלא מעוף, עם קו אישי ייחודי ותכנון מוקפד של כל פריט, גודלו, הפרופורציות שלו, סוג החומרים שיש בו, גווניו וכדומה. כמו כן, קישוטי הקירות מעוצבים באופן השומר ומעצים את אופיו הנקי, הטבעי והפשוט של חומר הגלם, המשלב רמיזות מתוחכמות ועיצוב מלא בסטייל.

 

לדוגמא - ענף מיקס עם לבבות וכוכבים לתלייה.


כל קישוט לקירות של YAELOMAMY נוצר בעבודת יד מוקפדת השואפת להגיע ליצירה בעלת חזות טבעית נטולת מאמץ, עם התאמה מרבית לצרכי המשתמש. כך למשל, ענף מיקס לתלייה עם רצועות עור ושבע יחידות של כוכבים ולבבות, מבוסס על ענף של אקליפטוס טבעי באורך של כמטר, עם רצועות עור לתליית הענף על הקיר, ושבעה אלמנטים של לבבות וכוכבים בעבודת יד עשויים מחומרים שונים. הענפים של המתלה נבחרים בקפדנות ומנוסרים ביד ללא שימוש בחומר כימי. ניתן להזמין את המתלה בכל אורך מועדף של ענף ובכל צורה בין אם עבה, דק, מעוקל או ישר.  
 
באתר תוכלו למצוא עוד סוגים רבים של מתלי עץ מיוחדים, כמו סולם מעץ מלא, מתלה עץ טבעי עם ארבעה או שישה ווים, מסמר מתלה עשוי עץ בצורת נעץ פינבורד בגוונים שונים, ועוד.

 

שלל קישוטי תלייה נוספים.


מלבד מתלים, באתר של YAELOMAMY תמצאו מבחר עשיר של קישוטים לתלייה על הקיר המתאימים לכל חדר בבית ועשויים ממגוון חומרים, גדלים וצורות. כך למשל, תוכלו למצוא באתר שלטים לבית במראה נקי וטבעי עם כיתוב שעושה טוב על הלב, כמו LOVE IS ALL או BE 100% Y. באתר גם תמצאו מגוון מסגרות מיוחדות העשויות משילוב של זכוכית ומתכת, למשל מסגרת שחורה מברזל עם שרשרת של פרנזים, וגם שרשרות פרנזים המהווים קישוט בפני עצמו. זאת לצד מתלי עוגנים, לבבות וכוכבים, נצרי עץ, צלחות מיוחדות, שרשראות צדפים לתלייה על הקיר ועוד.

 

הזמנת קישוטים לתלייה על הקיר.

הזמנת קישוטים לתלייה על הקיר מוצעת ישירות דרך האתר של YAELOMAMY. כמו כן לביצוע הזמנות וקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי לגבי עיטור ועיצוב הבית, צרו קשר עם יעל בטלפון 051.5589778
 

x

#{title}

#{text}

#{price}