קיר תמונות מעוצב

קיר תמונות מעוצב.

לאחר שהשקעתן ועיצבתן את חלל החדר [קניתן את הריהוט שחלמתן עליו. הנחתן שטיח. אפילו כבר תליתן וילונות ותאורה] נשאר דבר אחד לעשות !!  זה הזמן ליצור קיר תמונות מעוצב !!
אחד כזה שיוסיף לחלל אמירה אישית ונגיעה עיצובית לא שגרתית. אחד כזה שלא תראו בבתים של אחרים. אחד כזה יחיד ומיוחד ורק שלכן !!
בעזרת קיר תמונות אפשר ליצור בקלות קיר עשיר באלמנטים ופיסים מיוחדים. היכול לשלב בין כל מה שאתן אוהבות ובין הטעם והסגנון האישי של כל אחת ואחת !!
מה שבטוח. קיר מעוצב בדיוק כמו שלכן לא תמצאו בשום מקום אחר !! כי אתן בוחרות בדיוק את האלמנטים שאתן אוהבות. ואתן אלו שמחליטות איפה יהיה המיקומים. וכמה ואיך יהיו התמונות.

איך מסדרים תמונות על הקיר ?! איך יוצרים קיר גלריה ?

מכשאתן חושבות על תליית תמונות או הדבקת תמונות על קיר. תנסו לחשוב ולדמיין שזהו כמו קיר בגלריה :
מומלץ שהקיר יהיה מגוון עם סוגי מסגרות שונות וגם מה בתוכן יהיה עשיר ומעניין. קיר מסגרות לתמונות צריך להיראות לכאורה כאילו תליתם את התמונה ללא הכוונה. אך למעשה חשוב להקדיש זמן ומחשבה.   קיר גלריה מעוצב יקסים וירתק את האורחים שלכם.
אז מה הסוד של סידור תמונות על הקיר ?! חשוב ליצור קומפוזיציה מעניינת עשירה ולא שגרתית של תכנים במסגרות שונות ומגוונות. אפשר לשלב בין צילומים לבין ציורים או לשמור על מראה אחיד יותר רק של ציורים או רק של צילומים. מה שחשוב ליצור הוא מעין "בלאגן" מסודר.

רעיונות תמונות על הקיר - איפה אפשר למצוא ?

בדרך כלל אין פתרונות מהירים, זהו תהליך שצריך להקדיש לו זמן ומחשבה. אפשר למצוא השראה באתרי אינטרנט דוגמת פינטרסט. או אתרים אחרים העוסקים בעיצוב והשראה לבית.

איך מתכננים עיצוב קיר גלריה בבית עם מסגרות לתמונות קיר ?

כמה טיפים לפני שמתחילים תהליך עיצוב תמונות קיר :

  • סגנון עיצוב – חשוב להבין מה הסגנון העיצובי של הבית וללכת לפי הקו העיצובי שאתן מתחברות אליו.

  • חיפוש והשראה – חפשו צילומים. הדפסים. תמונות או ציורים שאתן אוהבות, הניחו אותם אחד ליד השני בקומפוזיציות שונות [זה יכול להיות גם ללא המסגרות עדיין. אבל עדיף עם] ונסו לראות מה הקומפוזיציה שמתאימה בצורה הטובה ביותר.

  • בחירת קיר ומיקום מדויק –בחירת הקיר הנכון יכולה להיות קלה ופשוטה אך לפעמים חשוב לשים לב למספר פרטים שכדאי להכניס למשוואה : צבע הקיר. גודלו. האם הקיר מקבל אור טבעי או שהוא מואר היטב באמצעות תאורה מלאכותית. האם חלקים מוסתרים ע"י ריהוט וכו'. לאחר בחירת הקיר חשוב למדוד אותו ולהבין מהו השטח בו אתן רוצות לתלות את התמונות.

  • בחירת מסגרות מתאימות – חלק בלתי נפרד מהתמונות הוא המסגרות – חשוב למצוא מסגרות מתאימות על מנת ליצור עיצוב תמונות קיר מעניין וייחודי.

 

איך לתלות תמונות על הקיר ?

על מנת לתלות מסגרות בצורה נכונה וליצור קומפוזיציה מושלמת והרמונית. חשוב לבצע מדידות מדויקות של הקיר לפני התלייה. חשוב למדוד את הגודל של כל מסגרת ואת המרחק המדויק בין המסגרות עצמן. יש לקחת בחשבון גם את המרחק שנוצר בין נקודת התליה עצמה למסגרת. לאחר המדידה יש לסמן באמצעות עפרון את מקום התליה.
הסתבכת ?! חוששת לבצע תליה או הדבקת תמונות על קיר ?! דברי איתנו בשמחה !! [זה פחות מסובך מכפי שזה נראה]. בנתיים את יכולה להציץ ברעיונות של עיצוב תמונות על קיר. לחצי כאן.
החנות  Yaelomamy קצת אחרת. היא המגיעה עם הרבה מאוד תשוקה ולהיטות פנימית לעיצוב ונראות קצת שונים מהנוף הרגיל. לעיצוב ייחודי ורצון לפשטות אבל בו זמנית עם קריצה ומעט מתוחכמות.                                                                                  
כי האמונה של Yaelomamy היא חיבור נכון בין החפצים השונים שמשפיע בצורה ישירה על החיים בבית עצמו והופכים אותו לנעימים ביתיים ושלווים יותר. כי הפרטים הקטנים הם שיוצרים בסופו של דבר את התמונה הגדולה.
אם את מחפשת חנות שונה Yaelomamy היא הכתובת הנכונה עבורך !! בכל שאלה. עניין ודבר. מוזמנת בשמחה ליצור קשר בטלפון: 051.5589778 [אפשר בווצאפ או בשיחה] או באימייל yaelomamy@gmail.com או צרי קשר כאן.


x

#{title}

#{text}

#{price}