עיצוב תמונות על הקיר.

עיצוב תמונות על הקיר :

אם כבר הספקתם לרהט ולאבזר את הבית או הדירה שלכם, אך אתם עדיין מרגישים שמשהו חסר בעיצוב, זה הזמן להוסיף את הטאץ' האישי שלכם לחדרים. אחת הדרכים המומלצות לעשות זאת, היא בעזרת עיצוב תמונות על קיר גלריה. 
 

המשימה : יצירת קיר גלריה בבית.

סידור תמונות על קיר יכול להיות משימה כיפית וחוויתית מאוד, ובפרט אם מבצעים אותה עם בני הזוג או המשפחה. יחד עם זאת, קיימות אינספור אפשרויות לעיצוב קיר גלריה ומגוון מיקומים פוטנציאליים בבית, כך שהמגוון עלול לבלבל. לא בטוחים איך לגשת למלאכה ומה הכי יתאים לסגנון העיצובי בביתכם? אל דאגה - במיוחד לשם כך החלטתי לספק לכם כמה רעיונות לעיצוב קיר עם תמונות שתוכלו לבחור מתוכם.
 

על איזה מהקירות כדאי לתלות את התמונות ?

אף שבאופן עקרוני, כל קיר בבית יכול לשמש כקיר תמונות, אנשים רבים בוחרים להקצות לעניין את הקיר הראשון שניתן לראות כשנכנסים לדירה או לבית - בין אם מדובר בקיר המבואה, קיר הסלון או קיר בפינת האוכל. אין ספק שמדובר בקיר שמותיר רושם עז על כל מי שנכנס הביתה ולכן זוהי בהחלט בחירה מתבקשת ומובנת. יחד עם זאת, גם קיר המסדרון יכול להתאים לתליית התמונות, כמו גם קיר המדרגות אם בביתכם יש יותר מקומה אחת. 
 

איך לסדר תמונות על הקיר ?

סידור תמונות על הקיר יכול להתבצע במגוון דרכים שונות. לכן לפני שאתם מתחילים בביצוע המלאכה, כדאי לבחור תבנית לגלריה שלכם. נסו לחשוב מראש מה מדבר אליכם יותר: קיר גלריה סימטרי או קיר תמונות מבולגן יותר? באינטרנט ובפרט בפינטרסט, יש כמובן לא מעט דוגמאות לקירות גלריה שתוכלו לשאוב מהם השראה לסידור קיר התמונות שלכם. אולם בהקשר זה, חשוב לקחת בחשבון את מיקומו של הקיר והפריטים העיצוביים הקיימים עליו. לצורך העניין, במידה וקיר התמונות המיועד שלכם, נמצא בחדר עם הרבה חפצים, רצוי שתכוונו לגלריה בעיצוב מינימליסטי יחסית, כפי שנסביר בהמשך.  
 

עיצוב קיר תמונות בשלושה סגנונות :

מאחר וכאמור, ישנן דרכים רבות לעיצוב תמונות על הקיר בבית,
כדאי להכיר את שלושת הסגנונות הפופולריים יותר שבהן תוכלו לעשות זאת:

1. קיר תמונות קלאסי או מינימליסטי :

קיר תמונות קלאסי, הוא הסטנדרט שניתן לראות בבתים רבים בארץ ובעולם. בדרך כלל קיר גלריה כזה יכלול 2 תמונות דומות שאינן זהות זו לזו, ולרוב הן יהיו גדולות ובעלות נוכחות בולטת. אף שתליית התמונות בסגנון זה היא פשוטה יחסית, האתגר טמון בבחירת יצירות האמנות או התמונות הנכונות, שיקנו לחלל את האווירה שאתם שואפים ליצור בו. 

מי שמעוניינים ליצור קיר תמונות כזה אך להוסיף לו טוויסט קטן, יועלו לעשות זאת על ידי תליה של שתי תמונות בגדלים מעט שונים המיושרות זו לזו בגבול העליון או התחתון של המסגרת או בקו האמצע.

2. קיר תמונות אקלקטי :

קיר הגלריה האקלקטי מאופיין בשימוש במגוון מסגרות בגדלים וסגנונות עיצוביים שונים, העשויות גם מחומרי גלם שונים. כאשר יוצרים קיר תמונות בסגנון אקלקטי, כדאי לתלות עליו לפחות מסגרת או שתיים בסגנון וינטג' או עם מראה יוצא דופן, כדי שהתוצר הסופי לא יראה סינתטי ומתאמץ מדי. ניתן להוסיף אישיות לקיר תמונות מסוג זה, גם בעזרת מסגרת אחת עם משפט השראה או ציטוט מעניין.

3. קיר תמונות מתוחכם ומתפתח :

קיר תמונות חכם הוא מעין אינטרפרטציה מודרנית לקירות הגלריה הקלאסיים, המורכבים מיצירות אמנות הנתונות בתוך מסגרות מסוגננות. רק שבמקרה הזה, את המסגרות נהוג לשרטט ידנית בעזרת גיר סביב התמונות שתולים על הקיר. יתרונו הגדול של קיר תמונות מסוג זה, הוא בדינאמיות של הסגנון שלו, שמאפשרת לכם להוסיף לו, לגרוע ממנו ולשנות אותו מעת לעת, מבלי לאבד מיופיו.

פחות מתחשק לכם להתחיל לשרטט על הקיר בגיר או לבחור יצירות אמנות בפינצטה? ניתן ליישם את הקונספט הייחודי של עיצוב מסגרות על הקיר גם בעזרת תלייה של מסגרות בגדלים ובצבעים שונים, כמו אלו
 

לסיכום :

במדריך זה סקרנו מגוון רעיונות תמונות על הקיר לצד דגשים שונים לעיצוב תמונות קיר, 

כך שאם הגעתם עד כאן - אתם מוכנים להתחיל בפרויקט המהנה הזה! מרגישים שחסר לכם משהו שיסגור את הפינה או יוסיף את הטאץ' הסופי והמיוחד לקיר התמונות שעיצבתם? זקוקים להכוונה נוספת לפני שאתם מתחילים? בין אם אתם חולמים על עיצוב קיר תמונות משפחתיות או קיר גלריה בוהמייני בסלון ביתכם, אני כאן לכל שאלה או בקשה. פנו אליי לפרטים.

x

#{title}

#{text}

#{price}