עיצוב קיר פינת אוכל

עיצוב קיר פינת אוכל.

לפינות אוכל בבתים יש משמעות גדולה. אכילה בצוותא מהווה חלק בלתי נפרד מכל התכנסות או מפגש אירוח, וצריך הרי מקום נוח ויפה לאכול בו. פינות אוכל הן הכרח בכל בית או דירה, וגם אם אין הרבה מקום עבורן, ישנן דרכים להוציא את המקסימום מהחלל העומד לרשותנו ולייצר בו אזור שהוא גם נעים לעין וגם פרקטי. חלק נכבד מן הנראות של פינת האוכל תלוי בעיצוב של האלמנטים הסובבים אותה. לכן, עיצוב קיר פינת אוכל הוא היבט בעיצוב הבית שאסור להזניח.
 

למה חשוב להשקיע בעיצוב קיר פינת האוכל ?

קיר פינת אוכל הוא החלק המעניין ביותר בבית, מכיוון שזהו בדיוק הקיר בו ניתן ואף רצוי לייצר משהו מעוצב ומעניין יותר. הקירות האחרים באזור הסלון הם לרוב יותר סולידיים, כאשר באחד מהם, בדרך כלל, יש טלוויזיה, והאחרים מהווים יציאות למרפסת או קיר שמתחבר עם המטבח. 

פינת האוכל היא למעשה הפנינה העיצובית של הבית ויש להתייחס אליה בהתאם. תמונות גדולות ואלמנטים דקורטיביים אותם אפשר לתלות על הקיר, זה בהחלט משהו מתבקש. לכן, במקרים כאלו, עדיף להתייעץ ולעבוד עם מעצבים מוכשרים שיעזרו לכם לתרגם את הרצון שלכם למציאות.
 

האתגר בתכנון קיר יפה ומעוצב בפינת האוכל :

לא קל להשיג קיר פינת אוכל מעוצב ומרשים, מכיוון שעיצוב הוא תחום קשה. עיצוב הוא תחום שכולל שילוב בין יופי לפרקטיקה וכן ניצול מקסימלי של המקום שניתן לכם. יש פינות אוכל גדולות ואחרות שהן קטנות, אך אפשר כמובן "להגדיל" אותן או אף "להקטין" אותן באמצעות עבודה נכונה. יש הרבה מאוד דברים שאפשר לעשות, ויש להסתכל גם על פרמטרים נוספים, כמו קרבה והתאמה לעיצוב של הסלון עצמו, קרבה למטבח, התאמה לריהוט של פינת האוכל ועוד. מדובר בנושא מורכב מאוד, שמהווה חלק מאוד דומיננטי בבית.
 

כך תהפכו את הרעיונות העיצוביים שלכם למציאות :

הרבה אנשים מחפשים אחר רעיונות לקיר פינת אוכל אשר יהפוך את כל הסלון שלהם למשהו מיוחד. יש הרבה מאוד רעיונות, חלקם מופרעים ומשוגעים במיוחד, אך קשה מאוד להפוך הלכה למעשה. לא פשוט לבצע את השילובים הנכונים, ולקנות את הדקורציות הנכונות, במקומות הנכונים. יש אנשים שלא תופסים נכון את המרחק, או כאלו שמעמיסים על הקיר יתר על המידה, דבר שיוצר צפיפות גדולה בתוך הבית. הדרך הנכונה היא תכנון מוקדם, סקר שוק לגבי קניית הדקורציות, וביצוע מושלם של תלייה והצבה של כל המוצרים בצורה מסודרת.
 

איך עיצוב קיר של פינת אוכל משנה את הבית ?

קיר מעוצב לפינת אוכל זה משהו שיכול לשנות לחלוטין את כל הבית. מדובר בקיר הדומיננטי ביותר מבחינה עיצובית והוא גם נמצא, לרוב, באזור מאוד מרכזי בבית. מרבית פינות האוכל מתחברות כיום עם הסלונים והמטבחים, ובנושא העיצוב, האתגר הוא גדול יותר, כי פינת אוכל צריכה להיות גם מעוצבת וגם פרקטית, בשונה מהמטבח והסלון, שיכולים לוותר (חלקית) על האלמנטים הללו. פינת אוכל צריכה להיות גם מקום שנעים לשבת ולאכול בה, והיא צריכה לארח הרבה אנשים. לעיצוב שלה יש משמעות רבה גם לאווירה בבית ולהרגשה של כל הסועדים בזמן הארוחה.


איך מחברים בין פרקטיות לבין נראות בפינת האוכל ?

פינות אוכל מרשימות ויפות הן מאוד מזמינות ומשדרגות את הבית כולו. הן מזמינות ויוצרות פינה של יופי בתוך עולם שהוא מאוד פרקטי, לבטח אם יש לכם ילדים. חשוב מאוד לשים דגש עצום על הקירות שבהם נמצאות פינות האוכל, כדי להצליח לשדרג את העיצוב. חשוב לזכור שקשה מאוד לשחק עם העיצוב במטבח, כי הוא חייב להיות פרקטי ובסלון, קיר אחד מוקדש לרוב לטלוויזיה, והשני מופרש לטובת יציאה למרפסת.
 

המטרה הסופית בעיצוב של פינת אוכל :

עיצוב פנים הוא עולם ומלואו, ויש בתוכו לא מעט אלמנטים שהופכים אותו למקצוע לכל דבר ועניין. הבחירה בדקורציות הנכונות היא קריטית, ויכולה לשנות בית שהוא מאוד בנאלי, אל תוך משהו מאוד חם, נעים ומזמין. קיר לפינת אוכל אשר משדרג אותה, למעשה משדרג את כל האזור המרכזי של הבית. נכון שיש חשיבות לכל פינה בבית, אך יש משהו בפינות האוכל, אשר מחברות בין הסלון למטבח, שהופך אותן להרבה יותר חשובות ומשמעותיות מבחינה עיצובית.

 

זקוקים לטיפים ורעיונות נוספים לשדרוג פינת האוכל שלכם? אני תמיד כאן לשירותכם. דברו איתי!

x

#{title}

#{text}

#{price}