עיצוב קיר חדר ילדים

 עיצוב קירות בחדרי ילדים 

זה כל כך כיף לתכנן ולעצב חדרי ילדים !!
אין כמעט גבול לפוטנציאל הגלום בחדר ילדים וכמעט אין כללים עיצוביים שיפריעו לכן במלאכה.
עבור מעצבות פנים רבות עיצוב הקירות הוא החלק המהנה ביותר !! הקירות הם כמו קנבסים גדולים שרק מחכים שיצבעו ויעצבו אותם בצורה ייחודית ומעניינת. יצירת מרחב מיוחד עבור הילד שלכן בו הוא יוכל לשחק. ללמוד. להתפתח ולגדול יכולה וצריכה להיות חוויה מרתקת ומהנה. עם זאת עיצוב קירות לחדרי ילדים יכול להיות גם מאתגר. אחרי הכל חדר יפה ופונקציונלי שילדכן יאהב גם עכשיו וגם בשנים הבאות היא משימה לא פשוטה.

עיצוב קירות חדרי ילדים :


כשאנחנו מחפשות רעיונות מעניינים עבור עיצוב קיר לחדר ילדים עלינו לחשוב על ארבעה רעיונות מרכזיים: אנרגיה. חופש. אושר ויצירתיות. חשוב לערבב את ארבעת הגורמים הללו על מנת ליצור קיר הוליסטי שיעזור בהתפתחות הרגשית של הילד או הילדה. עיצוב קיר חדר ילדים הוא אחת הדרכים הפשוטות והיעילות ביותר לעיצוב מחודש של חדר הילדים. מפני שניתן בזמן קצר מאוד להעניק לחדר מראה מעוצב ושונה לחלוטין וזאת מבלי לקנות ריהוט חדש ואלמנטים רבים נוספים.

 

מהם הטרנדים הלוהטים של עיצוב חדרי ילדים. עיצוב קירות וגם עיצוב קירות חדרי נוער ?

אם אתם עוקבות אחרי הטרנדים העולמיים בעולם העיצוב. אז כנראה שאתן בוודאי מכירות את הקירות המכוסים בתמונות [קיר אשר מכוסה במספר רב של מסגרות בגדלים שונים ובצורות שונות המעניק לחדר תחושה של גלריה]. כאשר הילד או הילדה הם בגילאי הגן. אפשר לשים בתוך המסגרות את הציורים שלהם. או את היצירות שלהם. זה מעניק להם תחושת גאווה וסיפוק [ולכן יש סוף. סוף מקום היכן לשים את עשרות הציורים שהקטנטנים מביאים מהגן..]  
אחד היתרונות של מסגרות רבות על הקיר הוא האפשרות להחליף בתדירות גבוהה את היצירות והציורים וכך  ניתן גם לגוון את מראה החדר ולאפשר לילד או לילדה להביא את עצמם לידי ביטוי בחדר שלהם באופן קבוע. זה תורם המון לביטחון העצמי של הילד. כך שהוא רואה ומבין שאתן אוהבות ומעריכות את היצירתיות שלו. אם אתן לא רוצות לתלות את הציורים של הילדים על הקיר. תמיד אפשר לשלב צילומים שלהם מגילאים שונים. או הדפסים .שיתאימו לסגנון של החדר ולאופי של הילד או הילדה.

 

עיצוב קיר ילדים :

עם קצת מחשבה ותכנון נכון ניתן לעצב בקלות קירות חדרי ילדים ולהפוך אותם למקום פרטי וקסום של הילדים. עיצוב קיר בחדר ילדים יכול להפוך בקלות לחוויה משותפת וערך מוסף שלכן עם הילדים !!

לצפייה במספר רעיונות עבור עיצוב קיר בחדר ילדים, לחצי כאן.

החנות  Yaelomamy קצת אחרת. היא המגיעה עם הרבה מאוד תשוקה ולהיטות פנימית לעיצוב ונראות קצת שונים מהנוף הרגיל. לעיצוב ייחודי ורצון לפשטות אבל בו זמנית עם קריצה ומעט מתוחכמות.                                                                                  
כי האמונה של Yaelomamy היא חיבור נכון בין החפצים השונים שמשפיע בצורה ישירה על החיים בבית עצמו והופכים אותו לנעימים ביתיים ושלווים יותר. כי הפרטים הקטנים הם שיוצרים בסופו של דבר את התמונה הגדולה.
אם את מחפשת חנות שונה Yaelomamy היא הכתובת הנכונה עבורך !! בכל שאלה. עניין ודבר. מוזמנת בשמחה ליצור קשר בטלפון: 051.5589778 [אפשר בווצאפ או בשיחה] או באימייל yaelomamy@gmail.com או צרי קשר כאן.

 
x

#{title}

#{text}

#{price}